شفای ذهن و درمان بیماریها«اگر خواستار شفای جسم هستيد، بايد نخست ذهن را شفا بخشيد».افلاطون

آیا می دانستید دستگاه ایمنی بدن طوری طراحی شده است که می تواند خود را ترمیم کند؟ می دانستید راهی وجود دارد که شما هرگز مریض نشوید؟ می دانستید ذهن و فکر ما این قدرت را دارند که بیماری سرطان را بدون هیچ دارویی درمان کنند؟

در این برنامه تلاش شده است که بخشی از این نیروی قدرتمند ذهن بر شما آشکار شود.

این برنامه شامل چهار بخش قانون شفا ،پزشکی ذهن یک و دو، و قدرت ذهن می باشد.

بخش قانون شفا برگرفته از کتاب پرفروش قانون شفا اثر کاترین پاندر می باشد . کتاب قانون شفا بیش از 22 بار در ایران تجدید چاپ شده است .با استفاده از قوانین این کتاب ذهن خود را آزاد کنید و در مسیر تندرستی قدم بگذارید.

بخش پزشکی ذهن بخشی از کتاب شفای زندگی اثر لوییز هی می باشد. کتاب «شفای زندگی» لوئیز هی به بیش از 30 زبان و در تیراژ بیش از 35 میلیون نسخه در جهان منتشر شده است. این کتاب بیش از 20 سال است که در کشور ما روی گیشه‌های کتاب فروشی قرار دارد.لوییز هی معتقد است هر بیماری منشا ذهنی دارد به عنوان مثال نفرت طولانی چنان بدن ر ا می خورد که به مرضی می انجامد که آن را سرطان می خوانیم . اگر انتقاد به صورت عادت در آید اغلب آرتروز یا ورم مفاصل می آورد . ترس و فشار ناشی از آن می تواند بیماری هایی چون کچلی و ریزش مو ، زخم معده ، و پاهای دردناک به وجود آورد . ولی عفو و بخشش و دست کشیدن از نفرت می تواند حتی سرطان را معالجه کند . اگرچه ممکن است این حرف ساده لوحانه به نظر برسد ، اما افراد بسیاری شاهد آن بوده اند و تجربه اش کرده اند مثلا خانم لوییز هی سرطان خود را اینگونه درمان کرد.

در بخش قدرت ذهن مطالب متنوعی در مورد شفای ذهن جمع آوری و در این برنامه گنجانده شده است تا رضایت خاطر شما عزیزان را جلب کرده و سلامت و شفا را برای شما به ارمغان آورد.در این بخش روشهایی برای تلقین ،تصویر سازی ذهنی و تحقیقات پزشکی در زمینه قدرت ذهن و مطالب متنوع و مفید برای سلامت شما وجود دارد.